Zgłosuj na książki roku 2017
poradniki

Energia jest neutralna. Nie ma preferencji. Nie faworyzuje. Istnieje po to, żeby wam służyć. Pytanie brzmi: CZY NA TO POZWOLICIE? Pozwalanie oznacza brak walki i brak myślenia. Żadnego myślenia. Myślenie może być bardzo nienaturalnym filtrem. Pozwalanie to po prostu przyzwolenie, żeby wszystko samo do was przyszło. Czy możecie pozwolić na obfitość, energię i witalność? Czy możecie...

Czy możecie pozwolić na obfitość, energię i witalność? Czy możecie bezwarunkowo przyjąć te energie do waszego życia? Powróćcie do prostej esencji JA ISTNIEJĘ. W jej czystości nie ma oporu przed pozwalaniem energiom na służenie. W tej czystości jest tylko JA ISTNIEJĘ.

Wykłady Adamusa, które ukazywały się w 2016 roku jako dodatek do Magazynu Shaumbra powstały na przestrzeni kilku lat i pochodzą z różnych konferencji, wydarzeń oraz spotkań Sant-Germain’a z Shaumbrą na całym świecie. Łączy je jedno – są ponadczasowe i uniwersalne. Otrzymaliśmy wiele telefonów i maili od osób, którym nie udało się skompletować całego zeszłorocznego materiału. To właśnie dla Was jest ta publikacja – kompilacja wszystkich wykładów z 2016 roku w jednej książce!! Jej tytuł pochodzi od Redakcji Białego Wiatru, ale uznaliśmy, że będzie jak najbardziej adekwatny, ponieważ zawiera esencję nauk Adamusa. W książce znajduje się specjalny bonus dla wszystkich, którzy zechcą nabyć tę publikację – wykład pochodzący z 2013 roku pt. AHMYO – stan boskiej łaski.

źródło opisu: http://www.bialywiatr.com

źródło okładki: http://www.bialywiatr.com