Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Astarot
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
romans, dramat
Beata

Ania i Czarek poznają się, zakochują w sobie, postanawiają zamieszkać razem i żyć długo i szczęśliwie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na to wszystko potrzebują… dwóch dni. Udaje im się wcielić swój szalony plan w życie, ale po dwóch latach szczęście przestaje im sprzyjać. Okazuje się, że Czarek cierpi na złośliwy nowotwór i zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Tym samym zaczyna się ich podróż w stronę śmierci.

Tomasz, przyjaciel Czarka, postanawia towarzyszyć mu w ostatnich miesiącach życia. Czarek wie, że Tomek jest zakochany w jego żonie.
Czy w takiej sytuacji może pozwolić sobie na zazdrość? Nie wie natomiast, że Ania nie ma najmniejszego zamiaru zostać na świecie, w którym już niedługo zabraknie jej ukochanego męża.

Z Anią, Tomkiem i Czarkiem czytelnicy mogą się ponownie spotkać
w książce Beaty Matuszewskiej i Zuzy Malinowskiej „Zabierz mnie na księżyc”.

źródło opisu: www.astarot.com.pl

źródło okładki: www.astarot.com.pl

Moniau | 2017-08-17
Przeczytana: 16 sierpnia 2017

Wspaniała opowieść o miłości, przyjaźni, o tym jak radzić sobie w ciężkiej chorobie, o tym jak się nie poddawać i korzystać z życia z ukochaną osobą do ostatniego dnia! Polecam! Polecam również kontynuację historii Anki, Czarka i Tomka w " Zabierz mnie na księżyc"

anula8989 | 2017-11-10
Ofelia | 2017-09-01