Zabierz mnie ze sobą

Astarot
romans dramat
literatura obyczajowa, romans
romans dramat

Wspaniała opowieść o miłości, przyjaźni, o tym jak radzić sobie w ciężkiej chorobie, o tym jak się nie poddawać i korzystać z życia z ukochaną osobą do ostatniego dnia! Polecam! Polecam również kontynuację historii Anki, Czarka i Tomka w " Zabierz mnie na księżyc"

• Poszukuję
  • Epub - poszukuję
  • Tomy
  • XYZ - Zapowiedzi
  • Poszukuje
  • AA Oddam duszę by zdobyć!!!
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zabierz mnie ze sobą