Harpia Północy

Wydawnictwo: Astarot
fantastyka, romans
Beata

Maira z rodu Zohar, pierwsza tego imienia niepodzielnie włada górskim państwem-miastem Thetis. Jest nietypową władczynią: klnie, nie umie tańczyć, nie zwraca uwagi na stroje i jest niewidoma. Przy boku ma piękną Haifall, piastującą stanowisko Pierwszej Po Królowej i ojca, który dba o interesy państwa poza granicami. Czy nieznajomy, który pewnego dnia ratuje królowej życie okaże się jej...

Czy nieznajomy, który pewnego dnia ratuje królowej życie okaże się jej wybawicielem czy największym zagrożeniem dla niej i dla kraju? Czy Haifall okaże się tak lojalna jak deklaruje, czy pozwoli
by zazdrość doprowadziła ją do zdrady i korupcji? Czy ojciec mógłby skrzywdzić swoją córkę by zapewnić jej bezpieczeństwo?
Czy w końcu Maira odnajdzie swoją miłość?

Jak daleko można się posunąć w imię miłości ? Jak daleko można się posunąć w imię nienawiści? Odpowiedzi znajdziesz na kartach tej książki, barwnym świecie, który opisuje i bohaterów z krwi
i kości.

źródło okładki: www.astarot.com.pl