Lato bez końca

Tłumaczenie: Ewa Kapilewicz
Wydawnictwo: G+J Gruner + Jahr Polska
Julie Biuso's Never-Ending Summer
Agnieszek

* Ponad 100 sprawdzonych przepisów na dania z grilla, którymi można się delektować przez okrągły rok, ilekroć przyjdzie na to ochota. * Jeśli świeci słońce, wystarczy rozpalić grill, a gdy pogoda płata figle, autorka wyjaśni, jak przygotować te same potrawy w domu. * Dziesiątki gromadzonych latami kulinarnych porad i informacji o poszczególnych produktach. * Linki do strony www.juliebiuso.com,...

* Linki do strony www.juliebiuso.com, gdzie można obejrzeć sposoby przygotowania wybranych potraw, znaleźć słownik i poznać tajniki grillowania.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/ksiazki,1,21,135,lato-b...(?)

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/