Jak zbudować szczęście intymne. 10 typów libido Niedopasowanie seksualne

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Poznaj swój styl erotyczny, przeczytaj historie z życia par, zachęć partnera do intymnej rozmowy. Kiedy seks staje się nałogiem? Co zrobić, gdy partnerzy mają odmienne potrzeby? Jak otwarcie rozmawiać o seksie? Czy niektóre zachowania seksualne są „nienormalne”? Nowoczesny poradnik dla par o różnym stażu. Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zastanawiali się, dlaczego jedni wolą...

Kiedy seks staje się nałogiem?

Co zrobić, gdy partnerzy mają odmienne potrzeby?

Jak otwarcie rozmawiać o seksie?

Czy niektóre zachowania seksualne są „nienormalne”?

Nowoczesny poradnik dla par o różnym stażu. Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zastanawiali się, dlaczego jedni wolą kochać się szybko i namiętnie, a innym zależy przede wszystkim na pogłębianiu więzi emocjonalnej. Autorka – psycholog kliniczny i terapeutka z 17-letnim stażem – wyjaśnia, w jaki sposób stres i trudne doświadczenia z dzieciństwa wpływają na życie erotyczne, a nieporozumienia w sprawach seksu mogą doprowadzić do rozstania. Jest tu szczegółowa charakterystyka 10 typów libido – od zmysłowego, poprzez obniżone, aż po uzależnione. Testy i ćwiczenia pozwolą czytelnikowi określić jego preferencje i spróbować je pogodzić z potrzebami partnera."

Łukasz | 2013-03-11

Przeciętna książka, autorka przedstawia swój podział ludzi na grupy (w kontekście życia seksualnego) i tak rozróżnia od ciągle nie mogących się opanować zdobywców przez osoby prawie nie potrzebującego bliskości. W sumie nie wnosi to moim zdaniem prawie nic, można się tylko określić kim się jest. Może dla osób nie potrafiących zrozumieć potrzeb partnera okazać się przydatne.

niqqa | 2016-10-14
Forkon | 2016-04-19