Sygnały ostrzegawcze organizmu

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
poradniki

Fintelmann Volker, Ullmann M INTERSPAR Rok wydania 2008Stron: 160 Format: 14.0x21.0cm Oprawa: MiękkaNaucz się właściwej interpretacji objawów nawiedzających organizm, uruchamiania sił samoistnego uzdrawiania oraz przywrócenia harmonii między duszą i ciałem ? wewnętrzny lekarz z pewnością okaże się pomocny. Niniejszy poradnik pomoże uporać się z dolegliwościami od głowy do stóp, takimi jak migrena, zaburzenia snu lub problemy żołądkowe, w przypadku których lekarz często rozkłada ręce. Dowiedz się, jakie wewnętrzne czynniki kryją się za sygnałami organizmu. Wybierz najlepszą dla siebie drogę do zdrowia wiodącą przez sprawdzone metody medycyny akademickiej i naturalnej. W osiągnięciu celu pomogą listy kontrolne, aktualne informacje i przydatne wskazówki.

ewka_beer | 2016-09-04
Przeczytana: 04 września 2016