Labirynt Nr 5. Scenariusze do gier fabularnych

Wydawnictwo: Mag

Życie to droga. Ciągła podróż po niekończących się traktach, gonitwa za sławą i bogactwem, której kresem najczęściej jest jednak śmierć. Każdego roku wielu ludzi, elfów, krasnoludów a nawet niziołków wyrusza na szlak. Rzuca przytulne kąty i wybiera niepewny żywot najemnego tułacza. Poznaje Stary świat takim, jaki jest naprawdę, widzi jego brud, smutek i przemijające piękno. Poniższy tom to kolejne rozdziały księgo życia owych podróżników.

artur | 2012-10-26