zasłony, rolety, lambrekiny do uszycia w jeden weekend.

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Pomysłowe, proste i szykowne elementy wystroju okien skarbnica pomysłów, dzięki którym nawet zwyczajne wnętrze nabierze elegancji i osobistego charakteru. Ta bogato ilustrowana książka zawiera kilkanaście przedstawionych krok po kroku instrukcji wykonania zasłon, firan, lambrekinów i rolet oraz rozmaitych elementów wiązań. Dzięki przejrzystym wskazówkom ich uszycie staje się dziecinnie proste i nie trwa dłużej niż kilka godzin. zaprezentowana tu szeroka gama stylów i oryginalnych rozwiąz

Kamil Golak | 2013-07-08
Przeczytana: 13 kwietnia 2012

Ciekawa pozycja nie tylko dla stylistów, ale i dla mnie z racji pracy w sklepie z osłonami okiennymi.

Baronowa | 2013-08-15
Aniołeczek | 2011-02-18