Numerologia interpretacje numerologiczne

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Astrologia i numerologia to nauki pokrewne. Znawcy przedmiotu wiedzą, że dzięki znajomości tych sztuk dywinacyjnych można spojrzeć w przyszłość i nie bać się jej. Warto poczuć choć przez chwilę moc tych dziedzin, aby sprawdzić jak ogromny wpływ mają na człowieka współczesnego. Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w książce Henryka Rekusa Numerologia. Interpretacje numerologiczne , która jest podstawowym kompendium wiedzy na temat numerologicznego badania powszechnych zjawisk w świecie. Numerologia jest wszechobecna w świecie współczesnym i choć wywodzi się z praczasów to jej siła działania na nasz los jest ogromna. Przy pomocy tej sztuki można określić podstawowe aspekty naszej osobowości, wyróżnić sukcesy i porażki, określić przyszły stan posiadania. Autor, intelektualista i znawca astrologii oraz numerologii spogląda na świat poprzez pryzmat znaków zodiaku i liczb, które budują nasze życie i sprawiają, że jesteśmy poddani naszemu Przeznaczeniu wpisanemu w Księgę Wszechświata. Książka Rekusa różni się od innych książek o tej tematyce tym, że porusza tematy związane z numerologią, a także z funkcjonowaniem państwa polskiego, Unii Europejskiej, ludzi sportu, muzyki i polityki. Zamysł autora o stworzeniu wizji numerologicznych dla wybranych postaci naszej rzeczywistości okazał się trafnym przełożeniem zasad tej sztuki na współczesną tożsamość Polski i Polaków.

spharaga | 2012-11-26
książek: 2074