Refleksologia w leczeniu bólów kręgosłupa

Wydawnictwo: BIS
poradniki

Bóle kręgosłupa i stawów są dolegliwością, która w pewnym okresie życia dotyka 80% spośród nas. Podstawowym środkiem zaradczym przy tego typu schorzeniach są metody naturalne ćwiczenia, odpowiednia dieta, masaże, a wśród nich specyficzna technika, jaką jest refleksologia. Metoda ta, znana już w starożytnym Egipcie, polega na stymulowaniu pracy rozmaitych organów przez uciskanie odpowiednich, sprzężonych z nimi, punktów na stopach. Refleksologia to bezpieczna i skuteczna terapia, która łagodzi ból i poprawia funkcjonowanie chorych obszarów.

Agata Jabłońska | 2015-01-06
Krystyna | 2014-05-06