Droga świadomego życia

Wydawnictwo: Akasha
poradniki

Książka ta stanowi rodzaj klucza do zrozumienia siebie i swojego wewnętrznego ja. Ken Page przekonuje nas, że należy najpierw bardzo dobrze poznać i pokochać samego siebie, aby potem móc dzielić się miłością z drugą osobą. Pokazuje również, jak poprzez przestrzeganie pewnych prostych zasad możemy oczyścić energetycznie swoje życie i naprawić relacje z bliskimi. Krok po kroku przybliża nam nieznaną i często nieuświadamianą duchową głębię każdego z nas.

litpawel | 2015-08-07
Paweł ToJa | 2014-11-02