rozwiń zwiń

Do zakochania tylko krok. Im bliżej siebie, tym bliżej miłości

Okładka książki Do zakochania tylko krok. Im bliżej siebie, tym bliżej miłości
Ken Page Wydawnictwo: ManiBooks poradniki
poradniki
Deeper Dating. How to Drop the Games of Seduction and Discover the Power of Intimacy
ManiBooks
2016-05-20
2016-05-20
Anna Zdziemborska
miłość związki single partner mindfulness świadomość psychologia randka

Fantastyczny poradnik dla poszukujących prawdziwej miłości. Książka jest świetnie napisana, pełna praktycznych porad. Polecam wszystkim, nie tylko singlom ;)

Dodaj cytat z książki Do zakochania tylko krok. Im bliżej siebie, tym bliżej miłości