Do zakochania tylko krok. Im bliżej siebie, tym bliżej miłości

Tłumaczenie: Anna Zdziemborska
Wydawnictwo: ManiBooks
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Deeper Dating. How to Drop the Games of Seduction and Discover the Power of Intimacy
poradniki
Maru

„Schudnij. Zgrywaj niedostępną. Bądź pewny siebie”. Single słyszą te „dobre” rady ze wszystkich stron. Są one tak wszechobecne, że nawet ich nie kwestionujemy. Jednak takie podejście w życiu uczuciowym zamiast do miłości prowadzi do utraty pewności siebie, samotności i desperacji. W książce Do zakochania tylko krok Ken Page proponuje zupełnie nową ścieżkę, która jest odkrywcza i niezwykle...

W książce Do zakochania tylko krok Ken Page proponuje zupełnie nową ścieżkę, która jest odkrywcza i niezwykle skuteczna, a przy tym bardzo prosta. Korzystając z wiedzy zdobytej podczas wielu lat pracy w charakterze terapeuty, a także własnych doświadczeń w szukaniu prawdziwej miłości, autor namawia, żebyśmy przyjrzeli się tej części siebie, którą uparcie usiłujemy zmienić i dostrzegli, iż w istocie jest to prawdziwy skarb. Gdy go docenimy i pokażemy
światu, zaczniemy wzbudzać zainteresowanie osób gotowych pokochać nas takimi jakimi jesteśmy. A wtedy nasz świat diametralnie się zmieni. Chociaż nie zrzuciliśmy ani
kilograma, nie mamy nowej fryzury, czy wystrzałowych szpilek staniemy na ścieżce do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Dowiedz się dlaczego nie musimy być idealni, grać pewnych siebie czy trudnych do zdobycia, żeby odnaleźć prawdziwą miłość. Ken Page, licencjonowany doradca pracy socjalnej jest psychoterapeutą, wykładowcą i cenionym ekspertem w zakresie bliskości emocjonalnej. Jego popularny blog na portalu „Psychology Today” oraz warsztaty poświęcone bliskości i rozwojowi osobistemu odmieniły
życie setek tysięcy ludzi. Ken mieszka z rodziną w Nowym Jorku.
„W jednym z najlepszych poradników o szukaniu prawdziwej miłości Ken Page pokazuje – podpierając się wieloma przykładami i ćwiczeniami – jak przygotować się na wspaniały związek z kimś, kto będzie idealny dla nas.”
Dr Harville Hendrix i dr Helen LaKelly Hunt
autorzy Keeping the Love You Find i Making Marriage Simple

„Jeśli jesteś naprawdę gotowa na wielką, romantyczną miłość, która otworzy twoje serce, te warsztaty w książkowej formie oferują sprawdzoną metodę „krok po kroku”. Gorąco polecam.”
Arielle Ford, autorka The Soulmate Secret

„Cudowna podróż drogą ku bliskości; inspirujący i ważny przewodnik dla każdego, kto szuka prawdziwej miłości.”
Dr Judith Orloff, autorka The Ecstasy of Surrender

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: strona wydawcy

Maru | 2016-05-27
Przeczytana: 26 maja 2016

Fantastyczny poradnik dla poszukujących prawdziwej miłości. Książka jest świetnie napisana, pełna praktycznych porad. Polecam wszystkim, nie tylko singlom ;)