Jak radzić sobie z pojazdami i nie zwariować

Wydawnictwo: Muza
motoryzacja

Dzięki tej książce każda kobieta poradzi sobie z zagrożeniami i pułapkami nowoczesnej techniki pojazdowej. Nauczy się planowo przygotowywać na trudne sytuacje dzięki kartom diagnostycznym i odpowiedniemu harmonogramowi prac. Odkryje radość odkręcania śrub i zasmakuje w smarowaniu tylnej osi, aby jeździło się o wiele wygodniej. A co najważniejsze, nauczy się, jak być niezależną, samowystarczalną i pewną siebie, kiedy w grę wchodzi podstawowa konserwacja roweru, motocykla czy samochodu.

asia | 2010-07-16
Na półkach: 2010, Przeczytane