Jak radzić sobie z mężczyzną i nie zwariować

Wydawnictwo: Muza
9788373198777
poradniki

Ta książka jest skierowana do wszystkich tych kobiet, które próbowały już sił w tresurze kotów i psów, mają na koncie osiągnięcia w tej dziedzinie, a teraz chcą zasłużyć na zaszczytne miano Zaklinaczek Mężczyzn. Do kobiet, które chcą zajrzeć pod podszewkę męskiego umysłu, zrozumieć, jak funkcjonuje, aby w przyszłości prościej i bardziej efektywnie porozumiewać się z przedstawicielami rodzaju męskiego. To ambitne zadanie, ale kto powiedział, że nie należy mierzyć wysoko? Bez tego przewodnika po świecie mężczyzn możesz się zgubić, zbłądzić i wreszcie znaleźć się zupełnie gdzie indziej, niż zamierzałaś. W książce znajdziesz opis poszczególnych ras mężczyzn, analizę psychiki (co myślą, co czują) i wyglądu, budowy i inteligencji. Dzięki poradnikowi nauczysz się czytać mężczyznę jak otwartą księgę i przekonasz się, że wkrótce będzie jadł ci z ręki!

kwiatuszek2104 | 2013-08-31
Przeczytana: 22 sierpnia 2013

Jak dla mnie głupia książka, stereotypy, chwilami można się pośmiać, ale szału nie ma.

Czuję się zniesmaczona ilością stereotypów w tej książce.

metztil | 2016-04-05
Aggie | 2012-04-23