Jak radzić sobie z mężczyzną i nie zwariować

Wydawnictwo: Muza
9788373198777
poradniki

Ta książka jest skierowana do wszystkich tych kobiet, które próbowały już sił w tresurze kotów i psów, mają na koncie osiągnięcia w tej dziedzinie, a teraz chcą zasłużyć na zaszczytne miano Zaklinaczek Mężczyzn. Do kobiet, które chcą zajrzeć pod podszewkę męskiego umysłu, zrozumieć, jak funkcjonuje, aby w przyszłości prościej i bardziej efektywnie porozumiewać się z przedstawicielami rodzaju męskiego. To ambitne zadanie, ale kto powiedział, że nie należy mierzyć wysoko? Bez tego przewodnika po świecie mężczyzn możesz się zgubić, zbłądzić i wreszcie znaleźć się zupełnie gdzie indziej, niż zamierzałaś. W książce znajdziesz opis poszczególnych ras mężczyzn, analizę psychiki (co myślą, co czują) i wyglądu, budowy i inteligencji. Dzięki poradnikowi nauczysz się czytać mężczyznę jak otwartą księgę i przekonasz się, że wkrótce będzie jadł ci z ręki!

CicheBaBum | 2017-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2017

"Ach, gdyby tak mężczyźni bardziej przypominali kobiety ( albo, jeszcze lepiej, psy czy koty)..."

Do tej książki należy podejść z... dużym uśmiechem. Na prawdę poprawia nastrój! To poradnik, który ma za zadanie wprawić nas w dobry humor, skoro już jesteśmy sfrustrowane swoją bezradnością wobec "zwierza" jakim jest nasz "pupil"- ukochany facet:-).
Podobają mi się zabawne ilustracje i teksty pseudo naukowe:-). To książka dla fanu, zabawy i na luzie:-). Serdecznie polecam Wam Babeczki młodsze i starsze, bo szczerze powiedziawszy faceta nie da się wytresować, a jeśli już mamy kłopociki- to najlepiej się z nich zwyczajnie pośmiać. Czasem to jedyny ratunek w beznadziejnych sytuacjach:-).

kwiatuszek2104 | 2013-08-31
Przeczytana: 22 sierpnia 2013

Jak dla mnie głupia książka, stereotypy, chwilami można się pośmiać, ale szału nie ma.

Ensui-Szyszka | 2016-07-24
Na półkach: 2016, Przeczytane, Wymienię

Czuję się zniesmaczona ilością stereotypów w tej książce.

metztil | 2016-04-05
Aggie | 2012-04-23