Rusz dupę

Wydawnictwo: Promnet
poradniki
TomekJ37

Książka Rusz Dupę, czyli jak zacząć działać. Konkretne techniki jak walczyć ze swoim lenistwem, strachem, nieżyczliwymi ludźmi, z myślami, że się nie da.

źródło opisu: http://rusz-dupe.pl/

źródło okładki: http://rusz-dupe.pl/

Krystian P | 2018-03-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Paulo Coelho "rozwoju", były trener podrywu. Polecam jego stare materiały na dobra imprezę ze znajomymi, ubaw po pachy. Porady o erekcji w wannie z ciepłą wodą - ściskaj sobie jądra, ale nie za mocno.
Nie wiem co tu jeszcze napisać ;)

Maria | 2017-06-21
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Niesamowicie wciągająca książka, w mojej ocenie jedna z lepszych na rynku wydawniczym. Pan Jacek w sposób ciekawy i lekki przedstawia sposoby na zmianę negatywnych nawyków znacząco wpływających nie tylko na nasze zdrowie ale także na zmianę sposobu myślenia. Po przeczytaniu od razu przystąpiłam do realizacji wyznaczonego celu i konsekwentnie go realizuje. Konkludując- bardzo ciekawa pozycja wydawnicza, polecam każdemu chcącemu zmienić coś w swoim życiu!

Ewelina | 2017-07-23
Przeczytana: 07 lipca 2017

Książka niezwykle lekka w odbiorze, ale także bardzo pobudzająca do myślenia, działania. Mnie najbardziej zainspirowało podejście Autora do rozprawienia się z przeszłością, która niekiedy wpływa destrukcyjnie na nasze obecne życie. Wystarczy tutaj jedno magiczne wyrażenie, aby uspokoić się wewnętrznie i pójść o krok na przód. Każdy z nas ma mniej lub bardziej przykre doświadczenia za sobą, to jedno krótkie zdanie działa. Natomiast odnośnie spraw zawodowych, regularnie stosuje metodę na to, aby codziennie mobilizować się do wszelkiego wysiłku na pozyskanie nowych Klientów oraz mieć kontakty, stale rozwijać się i uzupełniać obecną wiedzę. Aby wszystko wydawało się dużo ciekawsze, obfitsze czasami trzeba poddać się chwili i przekonać się, co się wydarzy... :) w mojej pracy, kiedy dużo rozmawiam z Klientami, pojawiają się momenty zwątpienia i jakiejś wewnętrznej autoblokady, że zamykam się sama w sobie i zaczynam tracić... Wg mojej opinii nawet największy "leniwiec" nie...

Adrian Stec | 2017-08-07
Przeczytana: 05 sierpnia 2017

Z racji iż jestem na bieżąco z kanałem Jacka na YT, to przyznam - 90% informacji zawartych w książce omawia w filmikach na swoim kanale, lecz tutaj mamy wszystko na papierze. :)
Wiele ciekawych wskazówek i pomysłów na ulepszenie swojego życia, wprowadzenie dobrych nawyków i dyscypliny by osiągać sukces w swoim życiu na wielu płaszczyznach.
Jeśli nie wiesz kim jest Jacek Wiśniowki, to polecam zapoznać się z tą książka, jeśli chcesz się rozwijać i nie jesteś człowiekiem bez ambicji to ta książka jest dla Ciebie! :)

Izabela Śmigielska | 2017-11-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 17 lipca 2017

Książka zmieniła moje życie, dała porządnego kopniaka. Uświadomiła, że przed jej przeczytaniem siedziałam raczej na tyłku i nic z tego nie miałam. Napisana tak lekko, ale i zarazem przekonująco i motywująco, że zabrałam w końcu się za swoje życie. Zaczęłam biegać, postanowiłam założyć firmę i spełniać swoje marzenia, a nie tylko o nich myśleć... z dnia na dzień jest coraz lepiej, a tylko wystarczy zacząć działać tak jak radzi Pan Jacek. Książka leży zawsze w widocznym miejscu i jak mi się nie chce to wystarczy, że na nią spojrzę... i działam:) A to dopiero początek! Polecam książkę... jak na razie najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu!

Vanilia | 2017-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2017

Jedna z lepszych książek jakie czytałam. Autor nie tylko w sposób ciekawy potrafi przekazać bogatą widzę na temat rozwoju osobistego, co przede wszystkim motywuje do zmiany stylu życia.

Xaviesta | 2017-08-02

Ta opinia nie będzie zbyt długa z jednego powodu, że nie chcę marnować jeszcze większej ilości czasu na nią. Ocena jest tak niska, ponieważ kilka sposobów proponowanych przez Jacka jest szkodliwa dla zdrowia. Treść w książce jest o wiele niższych lotów niż na ogólnodostępnych blogach o szeroko pojętym rozwoju osobistym. Oglądałem filmy Jacka na YT spory czas, może nie mając już 16 lat z tego wyrosłem, bo jakościowo to co prezentuje ten Pan jest słabe. Tragedia! Czytelnikom, którzy wahają się czy kupić tę pozycję proponuję filmik Piotra Marszałkowskiego o tym Panu na YouTube.

Podziwiam Jacka za jedno - jego proste metody manipulacji, które są niezwykle skuteczne przy swojej prostocie. I nie wiem czy autor sam pisał pochlebne opinie na temat ksiażki, czy są właśnie wynikiem tego zjawiska.

Klaudia | 2018-03-12

Świetnie napisana książka, zawierająca wiele wskazówek na temat poprawy stylu życia i motywowania się do działania.
Czytanie po jednym rozdziale każdego ranka sprawia, że dzień zaczynam z uśmiechem na ustach :)

marina | 2018-03-09

Książka jest rewelacyjna. Czyta się ją lekko i przyjemnie. Daje do myślenia nad sobą i swoim życiem. Fajne, konkretne rady na konkretne problemy, bardzo dużo pozytywnych myśli autora. Polecam

Ela91 | 2017-09-15
Przeczytana: 15 września 2017

Oglądam na youtube od czasu do czasu i treść książki to jest to co w tych filmikach. Dużo błędów... jak na transkrypcję...
Czytałam sporo książek z rozwoju osobistego, dużo Mateusza Grzesiaka ale też zagranicznych osób. Powiem tak, wiele z tego co ten Pan mówi, mam u siebie od samego urodzenia. Dlaczego ma aż 4 gwiazdki>?, ponieważ jest napisana prosto, każdy ją zrozumie, jest dobra dla osób, które nie mają czasu i są za leniwi na trudniejszą lekturę... Proponowane metody nie zawsze są zdrowe, niekiedy opierają się na behawioryzmie... Generalnie brakuje uporządkowania. Brakuje również balansowania, przecież nie samą pracą człowiek żyje... oraz zdrowo rozsądnego podejścia do życia.