9788381190824
Książka, klasyka, ebook, Czao-ra, Ossendowski,
klasyka
marcin100

„Czao-Ra” – to opowiadanie autorstwa Ferdynanda Ossendowskiego napisana w 1931 roku. Książka opowiada o przygodach odważnego psa myśliwskiego – tytułowego Czao-Ra, który wraz ze swoim panem Mariuszem wędruje przez tajgę. Jest ona bardzo piękna, lecz też niebezpieczna. Maszerują przez lasy, szukając dzikich zwierząt takich jak: łosi, zajęcy, kun, czy lisów, których futra można byłoby...

Maszerują przez lasy, szukając dzikich zwierząt takich jak: łosi, zajęcy, kun, czy lisów, których futra można byłoby sprzedać kupcom.
Przemierzając zakątki lasu, nagle napotkali niedźwiedzia, który ich zaatakował. Mariusz musiał stoczyć walkę o własne życie i jego psa. Jednak podczas walki niedźwiedź łamie mu nogę.

W tym momencie myśliwy może liczyć tylko na swojego psa.

Czy Czao-Ra pomoże swojemu panu wrócić bezpiecznie do domu?

Przekonajcie się sami!

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/czao-ra_p692