Czao-Ra. Opowieść północna

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Lumisateita M

Biały szpic Czao-Ra to odważny pies łowiecki, który wspólnie ze swoim panem Maruszem wędruje przez piękną, ale i niebezpieczną tajgę. Razem przemierzają okoliczne lasy, wypatrując łosi, zajęcy, kun i lisów, których futra myśliwy mógłby sprzedać kupcom. Pewnego razu Czao-Ra i Marusz spotykają niedźwiedzia. W nierównym starciu potężne zwierzę łamię nogę myśliwego. Co będzie dalej? Czy odważny...

Pewnego razu Czao-Ra i Marusz spotykają niedźwiedzia. W nierównym starciu potężne zwierzę łamię nogę myśliwego. Co będzie dalej? Czy odważny pies będzie w stanie pomóc swojemu panu? Czy uda im się bezpiecznie dotrzeć do domu?
Czao Ra. Opowieść północna to piękna historia o sile przyjaźni człowieka i psa, a także o trudach życia ludzi Północy zmagających się z surową zimą, która trwa tam przez osiem miesięcy w roku.

źródło opisu: http://sklep.zysk.com.pl/czao-ra-opowiesc-polnocna.html

źródło okładki: http://sklep.zysk.com.pl/

Grzegorz Mastalerz | 2016-11-09
Przeczytana: 2016 rok

Książka dla młodzieży. Opowiada o życiu na północy. Miłośnikom Londona powinna się spodobać.

Marzena Boczek | 2017-01-12
Mitomanka | 2017-04-22