Skrzydlaty chłopiec

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie
83-222-0706-9
PannaP

"Siedzieli przy sobie, a chłopiec opowiadał o sobie małymi, niezgrabnymi słowami. Miał już rok czternasty, nazywał się Ignaś Olecki. Stracił najpierw ojca..."

Glamrida | 2016-07-12
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Piękna książka, która uczy prawdziwych wartości w życiu i pokazuje kontrast pomiędzy złem, a dobrem, szczęściem, a smutkiem... Wciągnęła mnie od samego początku, a koniec był zaskakujący: zarazem smutny i wesoły, lecz bardziej przybił mnie niż rozweselił. Pomimo tego bardzo polecam :)

Tomek61 | 2016-07-12

Świetna, choć niestety mało znana książka opisująca losy starszego człowieka opiekującego się sierotą. Wszystko odbywa się na tle rozwijającego się w przedwojennej Polsce lotnictwa. Pisana barwnym językiem okraszonym poczuciem humoru. Pozycja głównie (choć nie tylko :D) przeznaczona dla młodzieży.

vivka3 | 2016-08-28
matzar | 2016-07-07