angielski
skalka78

Four beautiful days. Three steamy nights. One breathtaking love. Levi Michaelson. He wanted four dates. Four opportunities to prove I could trust him. Four chances to change my mind about him. I agreed. Probably not my smartest decision. He was everything I knew to avoid—gorgeous, charming, sexy as hell—but I couldn’t help myself. When he touched me the whole world disappeared. I...

Four beautiful days. Three steamy nights. One breathtaking love.

I agreed.

Probably not my smartest decision. He was everything I knew to avoid—gorgeous, charming, sexy as hell—but I couldn’t help myself. When he touched me the whole world disappeared. I should’ve known I could lose myself to him, that he could be the one man to destroy me.

I guess it’s true what they say—some things are too good to be true. And Levi Michaelson might just be one of them.

Unzip this sexy, southern contemporary romance that’s guaranteed to make you sweat and make you swoon!

Standalone. HEA. Intended for mature readers

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/31452387-levi-s-blue

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/photo/31452387-levi-s-blue

magpie101 | 2017-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2017

Levi Michaelson to dojrzaly mezczyzna, ktory zyje w bezbarwnym swiecie dopoko nie poznaje Evie. Ona ma 32 lata, w skutek wypadku 13 lat temu stracila wzrok jednak mimo tego nie zalamala sie i zyje w swiecie kolorow, jest malarka i to ona wprowadza Leviego do swojego kolorowego swiata.
Ona nie chce sie wiazac, poniewaz wie, ze wczesniej czy pozniej kazdy mezczyzna ja porzuca, osoba niewidoma jest dla niego ciezarem. Jednak Levi chce szansy, w tym celu prosi ja o 4 randki. Jednak on skrywa tajemnice, do tego w ich szczesciu przeszkadza im jego byla sukowata "dziewczyna".
Niby jest slodko ale niepelnosprawnosc Evie czasami lamie serce, do tego intrygi i tajemnice, a to wszystko tworzy swietna ksiazke, ktora polecam przeczytac! Levi, to fantazja wielu kobiet i nie da sie go nie kochac :).

Wspaniała książka!
Levi i Evie skradli moje serce od pierwszych stron tej genialnej historii.
O tak pozytywnych ludziach i ich tajemnicach mogę czytać non stop.

Ogromnie polecam!

maggnolia | 2017-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2017

słowa, słowa, słowa brzmią potocznie lecz jakże w tej historii mają pejzażowe znaczenia. Sceneria i otwartość miłości paraliżowała moje zmysły... ja tam zostałam w niebieskim Leviego.

lulamae | 2017-07-19
Przeczytana: 17 lipca 2017

Przed trzynastoma laty życie Evian de Champlain wywróciło się do góry nogami. W tamtej chwili, po wypadku, kiedy dowiedziała się, że straciła wzrok, myślała, że jej wszystkie marzenia legły w gruzach. Jednak odnalazła swoją drogę i stała się niewidomą malarką - fenomenem.

Podczas pierwszej wystawy jej dzieł zostaje uratowana przed upadkiem przez umięśnione ramiona.

Levi Michaelson nie spodziewał się, że Evian de Champlain zmieni jego życie i tchnie w nie kolory, których do tej pory nie był świadomy. Ale tak właśnie się stało...

Podczas gdy Evie jest pełna wątpliwości i postrzega się jako ciężar dla mężczyzny.. jednak nieustępliwość Leviego potrafi stopić wszelkie wątpliwości...

Ale za spotkaniem tej dwójki kryje się jeszcze pewna historia... historia, która może wszystko zniszczyć, która może wyssać kolory z żyć tej dwójki.

Poniżej możliwe SPOILERY!

Co mogę powiedzieć... strasznie przyjemna to była historia, od samego początku poczułam wielką sympatię do Evie i do...

Ewitka | 2017-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2017

Fabuła tej książki nie należy do wyszukanych, bo można sobie powiedzieć, że to już było, ale tu główne postaci zasługują na szczególną uwagę, bo są świetnie wykreowana, zwłaszcza postać niewidomej malarki Eve. Trzeba przyznać, że autorka bardzo umiejętnie posługuje się obrazami, że można wejść w psychikę bohaterki i "poczuć" te obrazy, które maluje, a których nie jest w stanie zobaczyć. Eve straciła wzrok na skutek wypadku, chciała być fotografem, została niewidomą malarką. Kiedy na jednej ze swoich wystaw dosłownie wpada na Leviego, jej życie wywraca się do góry nogami, najpierw w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a później w negatywnym, kiedy dowiaduje się gorzkiej prawdy o swoim przyjacielu. Na szczęście możemy liczyć na bardzo szczęśliwe zakończenie. Zdecydowanie jest to idealna lektura na lato.

Ania | 2017-07-17

Szczerze powiedziawszy myślałam, że książka będzie bardziej ckliwa, niż była :) co jest ogromnym plusem :) i owszem, takie historie trudno spotkać w rzeczywistości (ale czy to nie po to je czytamy?:P), ale są możliwe :) bardzo podobał mi się cały przebieg historii, idea 4 randek, dosyć szybkie w czasie, ale nie w słowach zakochanie... Siłą tej książki są opisy..opisy uczuć, zwracanie uwagi na otaczający nas świat. Już w samych tych słowach można się zakochać. Para bohaterów może nie jest jakimś odkryciem, ale wzbudzają bardzo pozytywne emocje. Myślę, że Evian jest gwiazdą tego paringu. Jedyny minus jaki w niej znajduje - oskarżenie Leviego, że z nią nie został po wypadku - myślę, że podczas gdy jego dziewczyna rodziła, to ona była ważniejsza, niż osoba, którą jego ojciec potrącił. Ale z kolei Levi mógł ją odnaleźć po jakimś czasie (chociaż swoje też przeżył - nie śmierć jednej osoby, ale dwóch w krótkim czasie). Mimo małych niedociągnięć, historia była wciągająca i bardzo chętnie...

Maniaczka | 2017-11-11

Książka świetna,ale liczyłam na całkowite wyzdrowienie głównej bohaterki :(

broon | 2017-05-26

kocham jego niebieskie oczy ! każdemu polecam !

asia20100 | 2017-12-27
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk, 2017