Until Lilly

Okładka książki Until Lilly Aurora Rose Reynolds
Okładka książki Until Lilly
Aurora Rose Reynolds Wydawnictwo: Editio Cykl: Until (tom 3) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Until (tom 3)
Editio Red
Editio
2018-06-05
2018-06-05
2014-03-03

Wiecie jak trudno o taką prawdziwą miłość w dzisiejszych czasach, prawda? A jak już macie drugą połowę, to jesteście w stanie poruszyć niebo i ziemię byście byli bezpieczni i szczęśliwi? Tak? Więc ta książka jest dla Was!
Lilly pokochała Casha. Niestety kiedy dowiaduje się, że jest w ciąży i chce powiedzieć o tym swojej miłości, Cash postanawia że juz nigdy się z nią nie skontaktuje. Kiedy po kilku latach Cash spotyka małą dziewczynkę, która do złudzenia go przypomina postanawia walczyć o swoją miłość. Jednak czy Lilly mu wybaczy wiedząc, że Cash wziął ślub i ma syna? Czy może ktoś jeszcze stanie im na drodze?
Polecam Wam, książka jest cudownie i wzruszająco napisana. Jak na razie właśnie ta część najbardziej mi sie podoba. Coś pięknego!
Instagram z_ksiazka_na_sercu

Bardzo fajna część. Po Until Trevor, bałam się wziąć za kolejną część, ale nie żałuję. Wszystko przez co przeszedł Cash z Jules, o losie...A biedna Lily, po tym jak z nią zerwał i po tych smsach musiała sobie radzić sama przez większość czasu. Na szczęście los ponownie splata ich życie. Dobrze się czyta, całość ciekawa. Końcówka trzyma w napięciu. Polecam!

ta część była taka słodka, że jeszcze czuje jej słodki posmak w buzi. chyba spodziewałam się czegoś innego. więcej akcji? dramatów? kłótni? nie wiem. moim zdaniem poprzedniczki były lepsze. a w tej części zostało na ukazane dosyć sielankowe życia Lilly, Casha i ich dzieci. fakt, trochę Jules trochę nabruzdziła, ale ile to było, kilka kartek, a tak to cisza, spokój, miłość, dzieci i seks. przyjemna lektura.

Lilly i Cash zakochali się w sobie bez pamięci. Nie widzą świata poza sobą. Chcą razem stworzyć rodzinę i nic nie wydaje się im stawać na przeszkodzie. Jednak jeden telefon wszystko niszczy, Cash będzie musiał podjąć odpowiedzialność za swoje czyny. Po kilku latach ponownie się spotykają i być może los daje im jeszcze jedną i ostatnią szansę. Czy teraz będzie inaczej? Jakie przeszkody będą musieli pokonać? Czy ich uczucia przetrwały próbę czasu?

Zauważyłam że każda kolejna książka tej autorki jest coraz lepsza. Jak Until November bardzo mi się nie podobała, tak pozostałe powieści coraz bardziej mnie poruszały. Dlatego jestem tak ich ciekawa i z wielką radością je czytam. Ta konkretna wywołała we mnie naprawdę wiele emocji!

Lilly to naprawdę przesympatyczna dziewczyna. Czuła, opiekuńcza i delikatna. Sama musi zmierzyć się z tym co ją spotkało. Mimo zranienia nie poddaje się, ponieważ ma dla kogo walczyć. To dziewczyna, o którą warto walczyć. Bardzo ją polubiłam za siłę woli, wytrwałość i jednoczesną delikatność. Cash zaś nie ma łatwo i musiał podejmować wiele trudnych decyzji. To mężczyzna, który nie ucieka przed odpowiedzialności i ponosi konsekwencje za swoje czyny. Musi się zmierzyć z wieloma przeciwnościami, jednak dalej próbuje. To wytrwały mężczyzna, który walczy o rodzinę i najbliższych.

To książka naprawdę emocjonalna i wciągająca. Nie jest długo, dlatego można ją pochłonąć za jednych zamachem, ponieważ trudno się od niej oderwać. Ta powieść sprawi, że nie raz będziecie się złościć, bać i smucić. To świetna opowieść, która Was zachwyci i nie pozwoli o sobie zapomnieć na długi czas.

Podsumowując ta książka jest naprawdę świetna. Porusza wiele tematów jak prawdziwa miłość, zazdrość, dawanie drugiej szansy, rodzicielstwo czy zemsta. To powieść, która zachwyci i pochłonie. Jest to książka którą można przeczytać bez zapoznania się z poprzednimi tomami, chociaż poznacie zakończenia poprzednich części. Więc jeżeli Was choć trochę zainteresowałam to koniecznie musicie ją przeczytać!

I znowu pół gwiazdki lepiej niż w poprzednim tomie. Chociaż moim zdaniem, Lilly zbyt szybko wybacza Cashowi.

Fajna. Chyba najlepsza z dotychczasowych części.

Fajna. Chyba najlepsza z dotychczasowych części.

Cała seria tych książek skradła moje serce, każdy z chłopaków ma w sobie to coś, że nie można się oderwać od czytania.

Polecam.

Polecam.

Jest to moja przeczytana druga książka z serii Until. Wydaję mi się że jest lepiej napisana niż November. Polecam

Bardzo dobra, choć chyba nie pobija Until November. Książka dopiero na koniec trzyma w napięciu.

• Romans

Dodaj cytat z książki Until Lilly