Łzy Maryi

Łzy Maryi
religia
Agata

Udokumentowane przykłady licznych objawień Madonny na całym świecie w XX wieku oraz opisy płaczących figur i obrazów Matki Bożej. "Książka autorstwa ks. dr. R. Uklei jest wstrząsająca w swej treści. Wszystkie fakty w niej opisane rzeczywiście się zdarzyły. Z teologicznego punktu widzenia można je interpretować jako znaki czasu, poprzez które Bóg za pośrednictwem Maryi przemawia do pełnego konfliktów świata" - piszą wydawcy książki.

źródło opisu: internet

źródło okładki: internet