0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320029554
zdrowie, medycyna

Doskonały podręcznik, w którym przedstawiono najważniejsze zagadnienia dotyczące chorób skóry i przenoszonych drogą płciową. Szczególne znaczenie praktyczne ma omówienie dermatoz wieku noworodkowego, zmian skórnych występujących w przebiegu niewydolności niektórych narządów wewnętrznych, w chorobach nowotworowych i w czasie ciąży, a także będących wynikiem zespołów polekowych.Obraz chorobowy przedstawiony jest bardzo plastycznie, z podkreśleniem najczęściej występujących postaci klinicznych. Autorzy eksponują również najczęsciej popełniane błędy diagnostyczne i terpautyczne oraz wskazują, jak ich unikać.Cenne uzupełnienie treści stanowi bogaty kolorowy materiał ilustracyjny.Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla dermatologów, lekarzy ogólnych i rodzinnych. Okładka: twarda; Rok wydania: 2004;

książek: 1918
Olga | 2016-03-21
Przeczytana: 2016 rok

Nie podobało mi się to, że jeśli chodzi o leki, to podane są nazwy handlowe, a nie międzynarodowe.

magdziolina | 2014-01-13
okruszek | 2010-10-19