Anioł czeluści

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Cykl: Czasy Ostateczne (tom 5)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Apollyon
8371461992
Chrześcijaństwo, Szatan

Wobec wypełniających się na ziemi biblijnych proroctw nowy Przywódca Świata Nicolae Carpathina zostaje zmuszony uznać potęgę Boga. Pod presją wyraża zgodę na zorganizowanie wielkiego, światowego spotkania chrześcijan w Jerozolimie. W duchu jednak planuje jego pacyfikację. Ma to być odpowiedź na prowokacyjnie uknuty przez jego służby specjalne atak terrorystyczny na Wzgórze Świątynne. Palny Antychrysta zostają jednak pokrzyżowane przez posłanych z nieba proroków. Dwie istoty, których nikt nie może zgładzić demaskują prawdziwe zamiary Carpathii. W tym czasie zostaje uwolniony demoniczny Apollon (gr. Abaddon) - Anioł czeluści, który przewodzi atakowi apokaliptycznej szarańczy przeciwko ludziom. Jak w czasach Mojżesza tak i teraz ocaleni zostają ci, którzy mają na sobie pieczęć Boga Żywego.

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/