Opętanie

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Cykl: Czasy Ostateczne (tom 7)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Indwelling
8371462085
Chrześcijaństwo, Szatan

Światowy dyktator - Carpathia, zostaje zamordowany. Tajne służby prowadzą dochodzenie, jednak rząd Globalnej Wspólnoty nie publikuje prawdziwych wyników śledztwa. Agenci rządowi aresztują rodziny osób oficjalnie podejrzanych i prowadzą przesłuchania w straszliwych mękach, by wydobyć informacje o działaczach Opozycji Ucisku. Wokół wierzących w Chrystusa zaciska się pętla. Najwyższy Zwierzchnik Światowych Sił Zbrojnych postanawia bez względu na koszty dopaść niepokornych chrześcijan. Powstają podejrzenia, że w szeregi opozycji wkradli się szpiedzy rządowi. Tymczasem trwają przygotowania do najokazalszego pogrzebu w historii świata. Miliony ludzi przybywają do Nowego Babilonu, by po raz ostatni pożegnać Carpathię. Doktor Ben-Judah oczekuje, że w tym okresie nastąpi, zapowiadane w Objawieniu św. Jana, powstanie z martwych Antychrysta. Nie wie jednak czego się spodziewać. Czy zmartwychwstała postać Antychrysta będzie faktycznym wcieleniem szatana? Fortunato owładnięty demonicznym planem wpada na pomysł ogłoszenia kultu bóstwa Carpathii. Każdy człowiek na ziemi będzie musiał wyznawać ten kult lub zostanie zlikwidowany, jako przeciwnik wszechświatowego pokoju i globalnego dobrobytu. Czy wierzący w Chrystusa zdołają przetrwać? Jak będą żyć, jeśli nie ugną swych kolan przed Antychrystem?

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/