Ocaleni

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Cykl: Czasy Ostateczne (tom 10)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The Remnant
Chrześcijaństwo, Szatan

Realizujące się rok po roku biblijne proroctwa zbliżają świat do nieuchronnego końca. Antychryst w piątym roku apokaliptycznego okresu Ucisku umacnia swą władzę. Nie przebiera w środkach, skazując na śmierć wszystkich, którzy stają mu na drodze. Jego moc nie sięga jedynie wielkiej rzeszy Ocalonych, biblijnej Reszty, która schroniła się w Petrze, pradawnej twierdzy, zamienionej dziś na w nowe centrum dowodzenia sił oporu przeciwko Carpathii. Jak zakończy się atomowy atak sił Globalnej Wspólnoty na Petrę? Co przyniosą nowe plagi zesłane na ziemię przez Najwyższego? Jakie reakcje spowoduje telewizyjna debata pomiędzy Tsionem, przywódcą Ocalonych, a Leonem Fortunato, Najwyższym Kapłanem nowej globalnej religii ubóstwiającej Antychrysta? Autorzy tej niezwykłej powieści przeprowadzają nas przez kolejne etapy możliwego scenariusza końca świata opartego na Apokalipsie św. Jana. Niezwykła popularność tej serii książek na wszystkich kontynentach dowodzi, jak realistyczna jest to wizja rozwoju wydarzeń, których świadkami stajemy się już dzisiaj.

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/