zagrożona planeta

Wydawnictwo: Samp
8389822024

Działania człowieka wywierają ogromny i często tragiczny wpływ na środowisko naturalne ziemi. Ta książka przedstawia główne zagrożenia. Opisane w niej zjawiska zostały bogato zilustrowane i przedstawione na mapach i diagramach, by podkreślić skalę niebezpieczeństwa, jakie grozi naszej planecie. Nie zatrzymamy postępu i nie zrezygnujemy z nowoczesnych technologii, musimy jednak nauczyć się korzystać z nich tak, by nie doprowadzić do degradacji otaczającego nas świata. Okładka: twarda, Rok wydania: 2004,

siarku | 2012-02-09
eFKa | 2012-06-07