Sword Art Online 14 - Alicyzacja: Zjednoczenie

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Sword Art Online (tom 14)
Wydawnictwo: Kotori
d2b

Za radą mędrczyni Cardinal dwaj przyjaciele zmierzają na setny poziom wieży Centralnej Katedry Kościoła Aksjomatu, gdzie mieści się komnata Najwyższego Kapłana. Eugeo po to, by przywrócić do pierwotnej postaci zmienioną w Rycerza Integralności Alice, a Kirito, by zapobiec zniszczeniu Podziemia. Po drodze, w wyniku pechowego zbiegu wypadków, zosta ją jednak rozdzieleni. Kiedy Kirito dociera na...

Kiedy Kirito dociera na dziewięćdziesiąty dziewiąty poziom, drogę zastępuje mu zakuty w zbroję Rycerza Integralności chłopak o zimnych, zielonych oczach – Eugeo. Gdy bez wahania dobywa miecza, Kirito musi podjąć wyzwanie. Czy przeczucie, że oto nadszedł czas rozstania, zamieni się w rzeczywistość? Czy desperackie wołanie Kirito dotrze do zapieczętowanej pamięci Eugeo?

Oto ostatni tom „serii świata ludzi” z cyklu Alicyzacja!

źródło opisu: http://www.kotori.pl/

źródło okładki: http://www.kotori.pl/