Nim opadnie mgła

Seria: Pod gruszę
Wydawnictwo: W.A.B.
giovanna

Książki pod gruszę Seria współczesnych książek obyczajowych oferujących rozrywkę, emocje, ucieczkę od codzienności Warszawa 2016. Karolina, atrakcyjna 50-latka, matka 30-letniej Zuzanny, jest wziętą malarką. Pewnego dnia, podczas kolacji w gronie przyjaciół, otrzymuje ze Stanów maleńką przesyłkę z trzema figurkami ołowianych żołnierzyków i tajemniczą wizytówką. Karolina mdleje, a następnego dnia rezerwuje samolot do Nowego Jorku. Podczas lotu, sącząc koniak, zanurza się w przeszłość – w wydarzenia sprzed trzydziestu lat – najważniejsze i najintensywniejsze, co wydarzyło się w jej życiu. W historię wielkiej miłości.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/