Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 2

Cykl: Chcę być kimś (tom 2)
Wydawnictwo: Mind & Dream
poradniki
maitiri

„Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” to jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego. Publikacja swoją treścią pyta, odpowiada, prowokuje do myślenia i działania. Rozwiązuje problemy, kiedy trzeba daje przysłowiowego „kopa” i zmienia sposób podejścia do życia, by po przeczytaniu młody człowiek zrozumiał siebie i raz na...

Publikacja swoją treścią pyta, odpowiada, prowokuje do myślenia i działania. Rozwiązuje problemy, kiedy trzeba daje przysłowiowego „kopa” i zmienia sposób podejścia do życia, by po przeczytaniu młody człowiek zrozumiał siebie i raz na zawsze zapamiętał, że JEST WYJĄTKOWY i ma prawo odnieść sukces! Oczywiście przy swoim zaangażowaniu… :)
„Chcę być kimś” to nie tylko książka, to sposób myślenia i życia. Dzięki niej młodzi ludzie zbudują wiarę w siebie i zainspirują się do działania. To „miejsce”, w którym młodzi ludzie, zamiast usłyszeć paplanie, że są do „bani” i że do niczego się nie nadają, dowiedzą się, jak wiele znaczą i jak dużo są w stanie zdziałać. Otrzymają narzędzia, dzięki którym nauczą się wyznaczać i zdobywać cele oraz zarządzać czasem i pieniędzmi. Autor wskazuje, jak budować wartościowe relacje i podejmować odpowiednie decyzje. Czytelnicy poznają techniki sztuki przemawiania, zagłębią się w sztukę myślenia i zmierzą się z barierami, które hamują ich w życiu. Michał Zawadka docenia indywidualność każdego odbiorcy, pokazuje wagę proaktywności i samodyscypliny.
Cała seria zawiera 16 obszarów budowania osobowości.
Część druga „Chcę być kimś” #2 to:
CELE
CZAS
PROAKTYWNOŚĆ
PIENIĄDZE
Książka powstała w oparciu o motywacyjne spotkania autora z ponad 5 000 nastolatków w całej Polsce. Publikacja jest jednocześnie doskonałym narzędziem dla nauczycieli i rodziców, ułatwiającym komunikację i ukazującym rozwój osobisty młodzieży..

źródło opisu: http://www.mindanddream.pl/

źródło okładki: http://www.mindanddream.pl/

ponicavan | 2017-09-27
Przeczytana: 27 września 2017

Książkę tę dostałam w prezencie urodzinowym od znajomych, którzy zmęczeni moim niezdecydowaniem poprosili o wzięcie jej sobie do serca. Tak też się stało, nie przeczytałam jej na szybko, bo nie w tym rzecz, tutaj chodzi o skupienie się, czysty umysł, coś do pisania, ponieważ autor ma dla nas mniejsze i większe zadania, których ominięcie skutkuje tym, że będzie to "jedna z wielu" książek o motywacji. Język, biograficzne wtrącenia oraz dużo pytań sprawia, że swobodnie się z tą książką czujemy i bierzemy do siebie. Napisana według mnie super, pomijając to, że jestem nieco starsza niż przewidywany odbiorca, mogę spokojnie uznać jej wartości za uniwersalne.

Karolina | 2018-01-08
Inna_odInnych | 2017-11-10