Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 2

Michał Zawadka Wydawnictwo: Mind & Dream Cykl: Chcę być kimś (tom 2) poradniki
Mind & Dream
motywacja cele czas pieniądze poradnik życie
Chcę być kimś (tom 2)
poradniki
motywacja cele czas pieniądze poradnik życie

#252 - Chcę być kimś #2 - Michał Zawadka - Wydawnictwo Mind&Dream

#5/52/2020

Drugi tom tej książki jest obszerniejszy od pierwszego i ma 288 stron. Podobnie jak pierwszy - podzielony jest na cztery części.

Rozdział pierwszy - cele - rozpoczyna się od cytatu Alberta Einsteina:
"Kto chce znaleźć w życiu szczęście, powinien związać sie z jakimiś celami, a nie z ludźmi, czy...

Recenzja ,,Chcę być kimś!” – książki dla młodzieży

,,Każda z książek daje przysłowiowego „kopa do działania”. Udowadnia nasze możliwości i umiejętność pokonywania kompleksów, przy podnoszeniu własnej samooceny. Za chwilę wyjaśnię Ci dlaczego warto mieć wszystkie części serii książek Michała Zawadki, ale też dlaczego nie jest do do końca konieczne.

Ostatnia część serii...

Książkę tę dostałam w prezencie urodzinowym od znajomych, którzy zmęczeni moim niezdecydowaniem poprosili o wzięcie jej sobie do serca. Tak też się stało, nie przeczytałam jej na szybko, bo nie w tym rzecz, tutaj chodzi o skupienie się, czysty umysł, coś do pisania, ponieważ autor ma dla nas mniejsze i większe zadania, których ominięcie skutkuje tym, że będzie to...

• Chcę w prezencie
  • 2017