Okładka książki Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 3
Michał Zawadka Wydawnictwo: Mind&Dream Michał Zawadka Cykl: Chcę być kimś (tom 3) poradniki
poradniki
Chcę być kimś (tom 3)
Mind&Dream Michał Zawadka
2018-02-27
2018-02-27
poradnik młodzież współczesność problem nastolatki sukces powodzenie marzenia

Recenzja ,,Chcę być kimś!” – książki dla młodzieży

,,Każda z nich z mojego punktu widzenia jest bardzo istotna w życiu każdego z nas. I chociaż myślałem, że nie mam z większością problemu, dopiero podczas lektury zrozumiałem, że Michał ma rację i warto poświęcić czas na poznanie Jego punktu widzenia, aby zastanowić się nad tym co jest dla nas ważne.

Oczywiście nie wszystkie części od razu trzeba zamawiać. Wydawnictwo dało szansę poznania książki z danymi problemami, a następnie podjęcia decyzji czy chcemy mieć kolejne.

To samo tyczy się naszego samopoczucia, ponieważ jeśli czujemy się dobrze pod względem decydowania o swoim życiu, możemy nie potrzebować czwartej części. Tak jak pierwszej skoro jesteśmy zorganizowani i pewni siebie. Mimo wszystko punkt widzenia autora może okazać się dla nas lepszy i właściwszy od tego którym kierujemy się każdego dnia."

Więcej: https://patryktarachon.pl/seria-chce-byc-kims-michal-zawadka/

Recenzja ,,Chcę być kimś!” – książki dla młodzieży

Oczywiście nie...

Moja rada dla wszystkich Czytelników jest taka: Jeśli chcecie zmienić swoje życie, nie róbcie tego na ślepo, z pierwszym lepszym motywacyjnym tytułem znalezionym w księgarni. Zaufajcie komuś, kto już od wielu lat pomaga osobom w całej Polsce, w tym mnie, zrobić porządek z samym sobą.
Polecam gorąco wszystkim, którzy wolą być graczem, a nie pionkiem.

Polecam gorąco wszystkim, którzy wolą być graczem, a nie...