Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach gdy wszyscy dookoła mają wywalone. Część 3

Michał Zawadka Wydawnictwo: Mind&Dream Michał Zawadka Cykl: Chcę być kimś (tom 3) poradniki
Mind&Dream Michał Zawadka
poradnik młodzież współczesność problem nastolatki sukces powodzenie marzenia
Chcę być kimś (tom 3)
poradniki
poradnik młodzież współczesność problem nastolatki sukces powodzenie marzenia

Recenzja ,,Chcę być kimś!” – książki dla młodzieży

,,Każda z nich z mojego punktu widzenia jest bardzo istotna w życiu każdego z nas. I chociaż myślałem, że nie mam z większością problemu, dopiero podczas lektury zrozumiałem, że Michał ma rację i warto poświęcić czas na poznanie Jego punktu widzenia, aby zastanowić się nad tym co jest dla nas ważne.

Oczywiście nie...

Moja rada dla wszystkich Czytelników jest taka: Jeśli chcecie zmienić swoje życie, nie róbcie tego na ślepo, z pierwszym lepszym motywacyjnym tytułem znalezionym w księgarni. Zaufajcie komuś, kto już od wielu lat pomaga osobom w całej Polsce, w tym mnie, zrobić porządek z samym sobą.
Polecam gorąco wszystkim, którzy wolą być graczem, a nie...

• Chcę w prezencie
  • Kupić do biblioteki
  • Psychologia
  • Jednotomowe (do kupienia)
  • Rozwój osobisty
  • Polscy autorzy