Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców

Michał Zawadka Wydawnictwo: Mind & Dream poradniki dla rodziców
Mind & Dream
poczucie wartości psychologia poradnik dla rodziców
poradniki dla rodziców
2020-05-01
poczucie wartości psychologia poradnik dla rodziców

Książka która może zmienić myślenie i sprawi że świat będzie inaczej przez nas postrzegany. Dzięki niej żyje się łatwiej i pozytywniej.

Dzisiaj coś dla rodziców. Staramy się być jak najlepszymi rodzicami, ale nikt nie jest wolny od błędów, emocji, a czasem źle ukierunkowanych pretensji.
👄Uśmiechologia pozytywna strona myślenia
🧠 Wartościownik dla rodziców
📖 Michał Zawadka

Czytam te książki i staram się jak najwięcej wydobyć z nich dla siebie. Odbiór jest przyjemny, bo książki napisane są w sposób...

Niedawno do moich rąk trafiła książka "Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia" autorstwa Michała Zawadki. Jest to swego rodzaju podręcznik dla dzieci, młodzieży, którego zadaniem jest pomoc w zaakceptowaniu, zrozumieniu złych myśli nachodzących młodych ludzi. "Uśmiechologia" to fantastyczna pozycja, w którą powinni zainwestować rodzice obserwujący niepewność, obniżone...

• Psychologia
  • K. Psychologia, socjologia
  • STOP.1 samorozwoj- propozycje do przeczytania
  • Dziecko
  • .2020
  • K. Poradniki
  • 2020
  • G. Lista zakupów

Dodaj cytat z książki Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców