Zgłosuj na książki roku 2017

Codziennie o krok do przodu. Proste sposoby na lepsze wykorzystanie każdego dnia.

Wydawnictwo: Galaktyka
The Daily Edge: Simple Strategies to Increase Efficiency and Make an Impact Every Day
poradniki
ToRn

Codziennie o krok do przodu przedstawia praktyczne sposoby organizacji pracy, dzięki którym staniesz się skuteczniejszy i bardziej efektywny, zachowując przy tym dobre relacje z innymi ludźmi zarówno w obszarze życia zawodowego, jak i osobistego. Znajdziesz tu opis strategii takich jak określenie DWZ (Działań Wywołujących Zmianę), użycie mapy myśli czy opracowanie krótkiego planu 90-dniowego....

Książka motywuje do stworzenia własnej wizji i osiągnięcia zamierzonych celów z wykorzystaniem powyższych metod.
Jest to zbiór zasad, które wskażą ci najszybszą i najłatwiejszą drogę do sukcesu.
Książka wprowadzi ład do twojego codziennego planu, nauczy cię systematyczności i pobudzi do działania.

Mistrzowski poradnik zarządzania czasem stworzony przez wybitnego specjalistę od relacji biznesowych na podstawie własnych doświadczeń. Zaskakująco prosty i praktyczny – zamiast wydumanych teorii i zaleceń znajdziecie tu krótkie porady i techniki gotowe do wprowadzenia w życie.
Nawet ja postanowiłem skorzystać z kilku z nich :) Szybko, skutecznie i z szacunkiem dla innych – będziecie tak działać po jego przeczytaniu.

Łukasz Jakóbiak
twórca internetowego talk-show 20m2, mówca motywacyjny

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/product,,858.html#

źródło okładki: google

Robert | 2018-01-03

Mam za sobą już kilka poradników z zakresu motywacji i zarządzania czasem. W wielu z nich praktyczne rady obudowane były zbędnymi teoriami i mało sensownymi przykładami. Tutaj mamy podane konkretne rady i działania mające poprawić nasze życie, rozpisane na 2 strony. Niektóre oczywiste, inne niby proste ale jakoś w życiu niezauważalne i niepraktykowane, a inne po prostu ciekawe. Wszystkie można niemal od razu zastosować lub zrobić to codziennie krok po kroku, jak sugeruje tytuł książki. Czyta się błyskawicznie i można od razu zacząć działać! Dodatkowo zawiera króciutkie przykłady badań z produktywności, a przede wszystkim inspirujące cytaty w każdym z opisanych kroków, motywujące do działania.

mdeszcz4 | 2017-08-12
Karolina | 2017-06-26