Mieć mniej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
poradniki
karollllllla

Sztuka minimalizmu i porządku dla każdego – przekonaj się, że mniej znaczy więcej „To był prezent!”, „To jest warte mnóstwo pieniędzy”, „To może się jeszcze przydać” – koniec z wymówkami i niepotrzebnym zbieractwem! Tisha Morris, ekspertka od dekorowania wnętrz i feng shui, proponuje prostą metodę porządek i uproszczenie sobie życia. Tisha radzi, w jaki sposób z łatwością odłożyć na bok...

Tisha radzi, w jaki sposób z łatwością odłożyć na bok emocjonalne przywiązanie do rzeczy i jak zrobić raz na zawsze porządek między innymi z: zabawkami, starymi prezentami, przedmiotami po bliskich, którzy odeszli czy pamiątkami z przeszłości.

Dzięki tej książce:

– pozbędziesz się nadmiaru rzeczy,

– zaczniesz żyć w duchu prostoty i minimalizmu,

– zyskasz więcej przestrzeni dla siebie.

– oczyścisz umysł i osiągniesz upragniony spokój ducha.

Przejmij kontrolę nad bałaganem i zrób w swoim domu miejsce na radość i cieszenie się życiem!

źródło opisu: kobiece

źródło okładki: kobiece