Okładka książki Codziennie o krok do przodu. Proste sposoby na lepsze wykorzystanie każdego dnia. David Horsager
David Horsager Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
The Daily Edge: Simple Strategies to Increase Efficiency and Make an Impact Every Day
Galaktyka
2017-05-04
2017-05-04

Zbiór wskazówek mających na celu podnieść ogarniętość czytelnika. 35 raczej prostych porad, delikatnie okraszone kołczerskim sosem. Oczywiście nie zabrakło inspirujących cytatów, z których każdy zajmuje całą stronę, głównie po to by całość gabarytami bardziej przypominała książkę niż broszurę.
Przy tym same porady nie są złe, więc jeśli ktoś poszukuje ogarniętości to może spróbować.

Świetna książka! Trafiłam na nią całkiem przypadkowo, a okazało się, jak zwykle, że nie ma przypadków:). Takie lektury to ja lubię, konkretnie i na temat. Wszystkie zawarte informacje w tej książce pomogły mi się zorganizować. Robiłam dużo notatek i stopniowo wcielałam je w życie. Uważam to za swój sukces!
Bardzo polecam, bo temat bardzo dzisiejszy, a treść wspaniała!

Bardzo polecam, bo temat bardzo dzisiejszy, a treść wspaniała!

tego właśnie szukałam

tego właśnie szukałam

Jedna z lepszych pozycji na półce "Zarządzanie czasem, organizacja czasu pracy". Wiele praktycznych wskazówek dotyczących życia zawodowego, podanych w przystępnej formie.
Polecam zarówno czytelnikom jako na pierwsze spotkanie z tematem, jak i osobom zaznajomionym z tematem, celem uporządkowania zgromadzonej wiedzy.

Mam za sobą już kilka poradników z zakresu motywacji i zarządzania czasem. W wielu z nich praktyczne rady obudowane były zbędnymi teoriami i mało sensownymi przykładami. Tutaj mamy podane konkretne rady i działania mające poprawić nasze życie, rozpisane na 2 strony. Niektóre oczywiste, inne niby proste ale jakoś w życiu niezauważalne i niepraktykowane, a inne po prostu ciekawe. Wszystkie można niemal od razu zastosować lub zrobić to codziennie krok po kroku, jak sugeruje tytuł książki. Czyta się błyskawicznie i można od razu zacząć działać! Dodatkowo zawiera króciutkie przykłady badań z produktywności, a przede wszystkim inspirujące cytaty w każdym z opisanych kroków, motywujące do działania.

• Posiadam książkę
  • 📚2019📚