Sponsor. Tylko Ty

Okładka książki Sponsor. Tylko Ty K.N. Haner
Okładka książki Sponsor. Tylko Ty
K.N. Haner Wydawnictwo: Wattpad Cykl: Sponsor (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Sponsor (tom 2)
Wattpad
2017-01-01
2017-01-01

Kalina i Nathan znowu na siebie trafiają. Dziewczyna dochodzi do siebie po wypadku, a Nathan znowu chce ratować swoją zagubioną duszę. Postanawiają dać sobie znowu szansę, ale ciągle dopadają ich demony przeszłości z życia mężczyzny. Ciąża jej ciotki, psychiczna znajoma mężczyzny, pogorszenie się stanu zdrowia mamy Nathana i wyjście na jaw informacji, kto jest jego ojcem... To wszystko wciąż się za nimi ciągnie i nie daje im spokoju. Przez co jeszcze będą musieli przejść i czy skończy się to dla nich happy endem?

Ta część porwała mnie od pierwszych stron i tak pochłonęła aż do ostatniej. Jestem totalnie zaskoczona końcem książki i może jeszcze kiedyś sięgnę po twórczość tej autorki ☺️

"Historia o dziewczynie, która dzięki miłości miała wszystko, i o mężczyźnie, który miał wszystko dzięki miłości"
•••••
Tom II bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie spodziewałam się takiego obrotu akcji w książce. W tej książce są poruszone wątki oczywiście miłości, bankructwa, niepełnosprawności oraz zazdrości co też nie spotkałam się jeszcze z tym w jakiejkolwiek innej powieści co ma duży plus ode mnie. Autorka stworzyła przepiękną dwutomową historię, którą czyta się do ostatnich stron. Możemy towarzyszyć Kalinie oraz Nathanowi od początku ich znajomości, ale w drugiej części naprawdę dużo się dzieje. Ta części jak i poprzednia nie są przesadzone z seksem co też ma plus dla mnie. Pokazała nam także, że dzięki miłości można zmienić swoją osobowość dla drugiej połówki, być lepszym na codzień i dla innych, a przede wszystkim zmienić swoje nawyki i zachcianki. Polecam

•••••

Historia w tej książce jest chyba mniej dramatyczna od poprzedniej. Owszem są w niej niezłe zwrotu akcji, ale nie jest już tak bardzo emocjonalnie jak w I części.

Jedynie pod koniec książki czytelnik jest trzymany w napięciu.

W I jak i II części "Sponsora" trzymałam kciuki za bohaterów. Oboje prześlij ogromną zmianę swoich osobowości i charakterów, ale to im wyszło na dobre. Poza tym jeszcze bardziej urocza wydała mi się najmłodsza z bohaterek, która rozbawia do łez.

II cześć "Sponsora" wydaje mi się bardziej spokojna od poprzedniej i pokazuje , że jeśli się kogoś kocha to walczy się dla niego do końca. Jest niewiele krótsza od poprzedniej, ale myślę że tyle jej wystarczy by pokazać kwindesecje romansu.

Mogłoby się wydawać, że to nudny romans, ale K.Hanner pokazuje, że wcale tak nie musi być. Dodaje w swojej książce ogromu pikanterii i zawiłych historii, które bardzo wciągają.

Dzięki temu, że historia głównych bohaterów jest trochę poplątana i nie zawsze spokojna sprawia, że chce się czytać dalej. Powiedziałabym, że w tej książce to nie tylko romans, ale i dramat, kryminał doskonale między sobą się "dogadują" i łącza się w cudną całość.

Polecam!

Jedynie pod koniec książki czytelnik jest trzymany w napięciu.

Kolejna część i zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Zwroty akcji , trzymająca w niezłym napięciu.
Pamiętajcie, że nie zawsze wróg jest wrogiem, a przyjaciel najbliższym doradcą. Mamy do czynienia z ludzkimi odruchami , którymi kieruje się człowiek w ciężkich sytuacjach.
Polecam

Polecam

Rollercoaster z zaskakującym zakończeniem. Przeznaczenie, trudności, szaleńcza zazdrość, szczęście, i brutalność, miłość w jednym.
Rewelacyjna książka a zarazem cała seria. Historia trzymana od deski do deski w napięciu.
Polecam gorąco!

Polecam gorąco!

Dalsze losy Kaliny i Natanowi.
Od wypadku minęło już sporo czasu, Natan wrócił do dawnych przyzwyczajeń, Kalina próbuje odzyskać sprawność. Los znowu ich łączy, spotykają się w sklepie. Kalina postanawia postawić wszytsko na jedną kartę i dać szansę Natamowi. Wydawać mogłoby się ze w końcu będą szczęśliwi, niestety los wystawi ich na kolejną próbę. Czy przeszłość da im spokój? Czy pokonają demony dzięki miłości? Jest dużo zwrotów akcji, napewno się nie zawiedziesz 😊 polecam

Dalsze losy Kaliny i Natanowi.

Ta seria jest cudowna.

Ta seria jest cudowna.

Tu się dużo działo. Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Aż mnie mrowiło....

Ta część książki jest zdecydowanie lepsza niż pierwszy tom.

Ta część książki jest zdecydowanie lepsza niż pierwszy tom.

Książka "Sponsor" jest tak wciągająca i intrygująca, że nie sposób się od niej oderwać, nawet po przeczytaniu dwóch tomów czuję lekki niedosyt histori Nathana i Kaliny. Jestem w niemałym zaskoczeniu jak można połączyć gorący romans z dramatem oraz delikatnym kryminałem. Intryga za intrygą. Całość składa się w niesamowitą historię, gdzie bohaterowie uczą się co to jest miłość i bycie kochanym przez drugą osobę. Napewno niejednokrotnie wrócę do tej serii i zdecydowanie sięgnę po kolejne książki autorki.
Gorąco polecam ❤️🔥😈