Ten dzień

Okładka książki Ten dzień Blanka Lipińska
Okładka książki Ten dzień
Blanka Lipińska Wydawnictwo: Edipresse Cykl: 365 dni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
365 dni (tom 2)
Edipresse
2018-10-30
2018-10-30
ślub luksus niebezpieczeństwo Sycylia honor porwanie mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność

Hej, mała

Najlepsza🌞

Najlepsza🌞

Boże myślałam że nigdy tego nie skończę

Boże myślałam że nigdy tego nie skończę

Już chyba "harlequiny" miały więcej treści i sensu niż pseudopowieści Blanki Lipińskiej.
Oczywiście są gusta i guściki, ale czytanie tego odradzam zdecydowanie. Tortury ponoć jeszcze są w tym kraju zakazane?

Pierwszy tom tej historii bardzo mi się podobał, jednak na tej części bardzo się zawiodłam. Poznajemy dalsze losy Laury i Massimo, ich relacja dalej się rozwija. Na początku książkę bardzo przyjemnie się czytało, jednak po jakimś czasie przestała mi się ona podobać. Miałam wrażenie, że fabuła tej książki nie była jakoś przemyślana. Pierwszy skrzypce odgrywał seks. Dosłownie miałam wrażenie, że fabuła tej książki opiera się tylko i wyłącznie na seksie. Jak dla mnie za dużo. W tej historii mamy wątki, które nie pojawiły się w filmie co jest dużym plusem. Było tez bardzo dużo momentów, gdzie Massimo w moich oczach stracił bardzo dużo. Laura okazała się bardzo silna bohaterką. Ta książka przypadła by mi do gustu gdyby nie sceny seksu, które były „zapchaj dziurę”.

Jakie to kur...a było głupie XD

Normalnie czytam i nie wierzę, że ktoś przeczytał to co napisała Pani Blanka i powiedział " dawaj, wydajmy to!" No nie wierzę

To jest tak koszmarnie, beznadziejnie głupie , że jak żyję, chyba jeszcze takiego gniota w ręku nie miałam

No nie polecę, bo ja nie mam w zwyczaju torturować ludzi

Jakie to kur...a było głupie XD

No nie polecę, bo ja nie mam w zwyczaju torturować ludzi

Sycylja, seks, złamas, romans, brat, od dużo by pisać ale iczywiscie duzo wiecej przeczytacie w ksiażce niż zobaczycie we filmie.

Pierwsza część lepsza. Tutaj już tak jakoś nie za bardzo.

Pierwsza część lepsza. Tutaj już tak jakoś nie za bardzo.

Kontynuacja 365 dni, całkiem udana. ;) Dużo sie dzieje a o to tu chodzi przecież!

Upewniłam się, że nie warto kontynuować serii. Główna bohaterka myśli tylko o jednym… każdy jej pragnie, ponieważ jest piękna. Szkoda jedynie, że nie przekłada się to na poukładane w głowie. Cała historia jest dla mnie stworzona bez jakiegokolwiek planu.

tak jak bardzo lubię trylogię greya, tak nie umiem strawić tworczosci blanki lipinskiej... o ile christian i anastasia to były postaci prawdziwe, których emocje się odczuwało, o tyle historia laury wydaje sie od początku dziwna... im dalej sie czyta, tym bardziej ma się wrażenie, że tj. sztuczne, niemożliwe... przeczytałam tylko 365 dni, bo uznałam, że na dalszą tę historię szkoda mojego czasu