Książka Roku 2018

Mroczne pożądanie

Tłumaczenie: Grzegorz Gołębski
Cykl: The Dark Light of Day (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
7 (33 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Dark Needs
karollllllla

Historia Jake’a i Abby jeszcze nie dobiegła końca! Jake w końcu wraca do domu. Jednak mężczyzną targają wątpliwości. Czy jego ukochana wciąż na niego czeka? Czy jest bezpieczna? Czy zaakceptuje to, jakim mężczyzną naprawdę jest Jake? Jake nigdy nie sądził, że w końcu ktoś stanie się dla niego naprawdę ważny, że pojawi się ktoś, z kim będzie chciał założyć rodzinę. Jednak tak się stało. I...

Historia Jake’a i Abby jeszcze nie dobiegła końca!

Jake nigdy nie sądził, że w końcu ktoś stanie się dla niego naprawdę ważny, że pojawi się ktoś, z kim będzie chciał założyć rodzinę. Jednak tak się stało. I teraz mężczyzna zrobi wszystko, żeby chronić tych, których kocha, nawet przed mrokiem w swoim własnym sercu.

Jednak jego obawy będą niczym, kiedy do drzwi ich w końcu szczęśliwego domu, zapuka policja. Teraz ich złudne szczęście może być właśnie tym, złudzeniem.

źródło opisu: kobiece

źródło okładki: kobiece

lulamae | 2015-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2015

Cóż mogę powiedzieć? Idealny dodatek i coś na zasadzie zwieńczenia losów Bee, Gee i Jake'a.

Autorka wpadła na dobry pomysł z tą nowelką i nie jest to napisane na siłę i zbędne w całej historii.
Wyjaśnia się kilka kwestii - jak choćby ta czy Jake'a dopadnie kiedyś wymiar sprawiedliwości, bo co jak co, ale prawej ścieżki przez życie to on nie miał.

Mimo zwariowania charakterów i osobliwych zajęć - uwielbiam tą rodzinkę, ich uczucie/a i różowe oprzyrządowanie wędkarskie od Jake'a dla Gee.

Ci co czytali 'The Dark Light of Day' i polubili/pokochali ją powinni bez zastanowienia sięgnąć i po to. POLECAM!

Agnieszka | 2015-12-02

Nie wiedziałam czego się powinnam spodziewać po tej części. To w zasadzie podsumowanie w wykonaniu J i opowieść o tym, jak nieprzewidywalne może być życie. Trzyma w napięciu, zastanawiasz się, czy to w ogóle może się skończyć czymś dobrym? A jednak autorka odnalazła sposób na promyk nadziei. Czy muszę mówić, że chcę przeczytać kolejną część?

Martyna | 2019-02-13
e_fk_a | 2019-01-20