Bestia z ławki obok #7

Cykl: Bestia z ławki obok (tom 7)
Wydawnictwo: Studio JG
Tonari no Kaibutsu-kun
9788380011908
komedia szkolna, romans, shoujo, manga
komiksy
Dejikos

Shizuku ponownie wyznaje Haru miłość. A po tym jak własna matka mówi jej, że aby mieć rybki i akwarium wystarczy pracować z podwójną siłą, dziewczyna postanawia nie rezygnować ani z miłości, ani z nauki. Wysiłki, jakie dziewczyna wkłada w kształtowanie swojego związku, trochę przerażają Haru, ale też nie można powiedzieć, żeby nie był zadowolony. Tymczasem ich krąg przyjaciół zostaje wystawiony na poważną próbę - zbliża się nowy przydział do klas i ktoś niestety skończy sam wśród zupełnie nowych uczniów. O kogo może chodzić?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/