Uśmiech Kanoko #2

Cykl: Uśmiech Kanoko (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
小鹿的觀察日記
uśmiech, kanoko, ririko, tsujita
komiksy
Hekate

Kanoko Naedoko to trzymająca się na uboczu klasowa dziwaczka. Nieustannie świdruje wzrokiem klasę i notuje każdy interesujący szczegół, który zauważy. Spodziewając się po ludziach wszystkiego co najgorsze, nie angażuje się w żadne społeczne więzi. Właśnie dzięki temu uważa się za osobę bezstronną i swoje życiowe powołanie widzi w roli… wielkiego obserwatora! Trójkąty miłosne? Ciche wzdychania? Małe perwersje? Nic nie umknie czujnemu wzrokowi Kanoko, a wszystko ląduje w jej zeszycie! Pewnego razu jeden z jej tajnych rankingów wpada w ręce najpopularniejszego chłopaka w klasie. Czy będzie to katastrofa, czy raczej szansa na nową znajomość?
Poznajcie perypetie aspołecznej okularnicy, która, choć zmuszona do zaangażowania się w życie klasy, nie zamierza poddać się konwenansom i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Przed Wami zwariowana szkolna komedia, przy której nie sposób się nudzić.

źródło opisu: http://studiojg.pl/U%C5%9Bmiech_Kanoko,51526.htm?nr=2

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/manga/263906-usmiech-kanoko-2

Anettet | 2019-01-10
Przeczytana: grudzień 2018

Zawsze jestem pełna podziwu dla Haru, który spokojnie podchodzi do tego jakie wrażenie robi na dziewczynach.