Biologia. Podręcznik dla studentów kierunków medycznych

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320027136
zdrowie, medycyna

Jest to tłumaczenie wartościowego podręcznika biologii, w którym autorzy starają się pokazać złożoność życia poprzez różnorodne zależności typu przyczyna skutek. Na uwagę zasługuje ogromne bogactwo i przemyślany dobór zagadnień szczegółowych, a zwłaszcza nowatorski sposób interpretacji zjawisk. Dodatkowym walorem jest stosunkowo niewielka objętość książki wobec znacznej różnorodności poruszanych w niej tematów.

Szprota | 2017-02-06
Chaoticreader | 2016-11-20