Słodkie klimaty

Wydawnictwo: Burda Książki
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kulinaria, przepisy
Weronika

Słodkie klimaty to zbiór wybranych, najlepszych przepisów z magazynu Moje gotowanie. W bogato ilustrowanej książce proponujemy zarówno ciasta na zwykły podwieczorek, jak i wypieki na uroczyste okazje oraz święta. Są w niej przepisy na słodkości tańsze i droższe, proste i wyszukane – ucierane babki, kruche tarty, ciasta biszkoptowe, serniki… Wszystkie bardzo kuszące. Z pewnością każdy znajdzie...

W bogato ilustrowanej książce proponujemy zarówno ciasta na zwykły podwieczorek, jak i wypieki na uroczyste okazje oraz święta. Są w niej przepisy na słodkości tańsze i droższe, proste i wyszukane – ucierane babki, kruche tarty, ciasta biszkoptowe, serniki… Wszystkie bardzo kuszące. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

źródło opisu: Burda Książki

źródło okładki: Burda Książki