Łatwe makarony

Blitzpasta
978-83-7799-754-3
kulinaria, przepisy,
Anita

Minimum wysiłku, maksimum smaku! Po prostu ugotuj makaron, dodaj warzywa, mięso lub rybę i pyszny obiad gotowy. Oto kilkadziesiąt dań do zrobienia w niecałe 30 minut! W książce: ● rady dotyczące przygotowywania makaronu ● 40 receptur znakomitych sosów ● klasyczne włoskie przepisy na spaghetti carbonara, spirelli bolognese, farfalle z sosem bazyliowym ... ● egzotyczne smaki z kuchni arabskiej, greckiej i azjatyckiej. Wygodny format, szczegółowe instrukcje i prostota przepisów czynią z książki absolutny niezbędnik na półce każdego miłośnika makaronów.

źródło opisu: weltbild.pl

źródło okładki: http://www.weltbild.pl

sPinacz | 2014-03-29
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne

Rzeczywiście łatwe. Dobre dla kogoś, kto rozpoczyna przygodę z kucharzeniem. Ponadto książka jest ładnie wydana, na dobrym papierze, więc pozwala również nacieszyć oko.

Kornelia | 2017-11-06
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane