Naprawdę spoko!

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Cool!
pies, śpiączka, wypadek
LubimyCzytać

Robbie to 10-letni chłopiec, który bezgranicznie kocha na świecie dwie rzeczy: piłkę nożną i swojego psa Szczęściarza. Pewnego poranka życie małego chłopca ulega zmianie, gdy dochodzi do nieszczęśliwego wypadku – podczas spaceru ze swoim ukochanym psem zostaje potrącony przez samochód – i zapada w śpiączkę. Chłopiec jest świadomy, słyszy każdy głos, czuje każdy dotyk i zapach, ale… nie może się poruszać ani mówić. Jest zamknięty we własnym świecie, z którego, mimo że bardzo chce, nie może się wydostać. Jedyne czego teraz pragnie, to obudzić się i znowu ujrzeć rodziców, obejrzeć mecz ukochanej Chelsea i… znowu zobaczyć Szczęściarza. Czy rodzinie i przyjaciołom uda się obudzić chłopca? Czy Robbie dowie się, co się stało z ukochanym pieskiem?

Przeczytaj wzruszającą opowieść, która w interesujący, ciepły sposób porusza trudny, ale ważny temat oraz oswaja i uwrażliwia dziecko na podobne sytuacje. To również wciągająca opowieść o niezwykłej więzi chłopca z ukochanym psem – Szczęściarzem. Czy przyjaźń ze zwierzakiem jest w stanie zdziałać cuda, takie prawdziwe cuda?

źródło opisu: materiały wydawnictwa

Szymon | 2017-04-23
rkbook | 2017-04-23
banato | 2017-04-22
Patronaty tygodnia

Nowe powieści Iana McEwana i Stefana Hertmansa, reportaż Kamila Bułaka „Wszystkie dzieci Louisa”, kolejne książki Niny Majewskiej-Brown i Liliany Fabisińskiej oraz płomienny, nieprawdopodobny i jeden z najbardziej skandalizujących romansów XX wieku – to tylko niektóre z nowości wydawniczych, które w najbliższych dniach trafią na księgarskie półki. Sprawdźcie, co warto przeczytać!