Przewlekłe zmęczenie

Wydawnictwo: Cedrus Publishing House
zdrowie, medycyna

Jeżeli jesteście ciągle zmęczeni, macie kłopoty z koncentracją, sen nie przynosi wam odpoczynku i coraz częściej dopadają was choroby, to wykazujecie typowe objawy przewlekłego zmęczenia, na które cierpi coraz więcej ludzi. Autor tej książki, doświadczony niemiecki lekarz, omawia możliwe przyczyny tego stanu i radzi, jak powrócić do zdrowia i pełni sił życiowych. Opisuje zarówno sposoby leczenia możliwe do zastosowania we własnym zakresie, jak i metody, którymi dysponuje wyłącznie lekarz.

Micky | 2015-11-18
sajmonesky | 2014-05-21