Dolina mieczy

Wydawnictwo: Poligraf
postapo

Ludzkość stanęła na krawędzi zagłady. Po wybuchu trzeciej wojny światowej przeżył zaledwie jej jeden procent. Skażenia i izolacja sprawiły, że ewoluowała ona w odmienny sposób. Powstały cztery rasy różniące się nie tylko wyglądem, lecz także wierzeniami. Król Degotów staje przed największym wyzwaniem w życiu, los jego podwładnych jest poważnie zagrożony. Będzie musiał zmierzyć się z potężnym przeciwnikiem, a w dodatku przyjdzie mu zmagać się z nieznanymi mu do tej pory mocami. Czy podoła temu wyzwaniu?

źródło opisu: www.wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: www.wydawnictwopoligraf.pl