Uzdrawiający szamanizm

Wydawnictwo: Kos
zdrowie, medycyna

My, ludzie współcześni, wiele możemy dowiedzieć się od szamanów, którzy przez ponad 45 000 lat strzegli dla nas pradawną wiedzę o równowadze wszelkiego życia. Pojęcie równowagi obejmuje spojrzenie na świat przez pryzmat całości, wszystkie związki pomiędzy żywymi istotami, dbałość o rozwój własnych odwiecznych instynktów i sił intuicji. Droga, którą pokazują szamani, strażnicy prawiedzy, pozwala na odrodzenie niewyczerpanych możliwości naszej intuicji oraz pomaga odnaleźć swoją własną medycynę, która będzie nas umacniać i uzdrawiać.

-kropka | 2015-06-20
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 20 czerwca 2015

Doskonały podręcznik na poważnie tłumaczący w prostych słowach istotę szamanizmu, jego praktyki i siłę. Książka - przekaźnik, do której nie każdy zostanie doprowadzony.

stonerr | 2013-03-05
Przeczytana: 2012 rok