Gdy dziecko ma problemy z czytaniem

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Harmonia
poradniki
Shino11

Sprawny odbiór informacji przekazywanych za pomocą języka pisanego, czyli umiejętność czytania, jest najważniejszą umiejętnością, jaką powinni opanować uczniowie w młodszych klasach szkoły podstawowej. Jest to warunek co prawda nie wystarczający, ale bezwzględnie konieczny do radzenia sobie na kolejnych etapach edukacji. Książka ta adresowana jest zarówno do terapeutów pedagogicznych prowadzących zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, jak i do rodziców chcących pomóc swoim dzieciom w opanowaniu trudnej sztuki czytania. Zawiera ona szereg praktycznych wskazówek do pracy z dziećmi ryzyka dysleksji i z każdym dzieckiem mającym trudności w czytaniu.

źródło opisu: http://harmonia.edu.pl/pl/p/GDY-DZIECKO-MA-PROBLEMY-Z-CZYTANIEM/1244

źródło okładki: http://harmonia.edu.pl/pl/p/GDY-DZIECKO-MA-PROBLEMY-Z-CZYTANIEM/1244